Vyšlo první číslo Pojistného obzoru v novém roce


			Vyšlo první číslo Pojistného obzoru v novém roce
13.3.2015 Téma

Časopis Pojistný obzor jistě není třeba představovat. Odborný čtvrtletník českého pojišťovnictví, komentující vývoj ekonomiky členských pojišťoven ČAP, dnes vychází v novém březnovém čísle. Co všechno můžete, jako jeho předplatitele, najít uvnitř?

 

 

Redakce tentokrát vyzpovídala generálního ředitele ČPP Jaroslava Besperáta, na téma České pojišťovnictví dohnalo vyspělý Západ. Z mezinárodních legislativních změn vyzdvihla zrod finální verze mezinárodního standardu finančního výkaznictví pro účtování o pojistných smlouvách, IFRS 4.

Michal Čarný popsuje výzkum na téma Jak zaujmout generaci Y a Z, vycházející z aktuální studie Roland Berger Strategy Consultants. Ta odhaluje současné trendy v oboru a identifikuje růstové příležitosti pro pojišťovny v příštích pěti až deseti letech.

Tiskový mluvčí ČAP, Aleš Povr popíše „generální úklid“ v Centrálním registru vozidel, zápas s polopřevody a nová pravidla.

Jedním z nadpisů bude i Alternativní přenos pojistných rizik. v zajištění nebo článek o rostoucím pojištění odpovědnosti členů statutárních orgánů a dozorčích rad obchodních společností.

Jednotlivá čísla i předplatné můžete zakoupit na oficiálních stránkách časopisu Pojistný obzor.

 

Autor: Viktor Kořínek

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články