AIG uvadí vylepšené krytí obchodního vlastnictví


			AIG uvadí vylepšené krytí obchodního vlastnictví
19.6.2014 Zahraničí

Pojišťovna AIG představila novou řadu produktů pro komerční pojištění majetku s rozšířeným krytím pro střední firmy expandující do zahraničí.

Pojištění s názvem Property Performance Series je soubor pojištění majetku a přerušení podníkatelské činosti pro střední a velké podniky se sídlem v Austrálii, Kanadě, Evropě, Jižní Africe a ve Spojených státech, které mají mezinárodní působnost, uvedla pojišťovna ve svém prohlášení. Společnost plánuje rozšířit nabídku podnikům z ostatních zemí nejpozději do konce roku 2014.

Pojistka zahrnuje všechna rizika a přerušení podnikatelské činnosti, která pokrývá všechny operační lokality.  Jako součást nového pojištění naplánovala AIG zavedení několika další forem pojištění poskytované na míru v různých průmyslových odvětvích včetně zdravotnictví, vyššího vzdělávání, výroby, nemovitostí a maloobchodu.

Dále bude pojištění rozšířené o enviromentální pojištění, poruchy zařízení, krizové řízení a kyberrizika. Toto pojištění rovněž nabízí optimální krytí příjmů z podnikání. 

AIG

 

Zdroj: AIG

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články