Smlouva o spolupráci Sberbank a Generali


			Smlouva o spolupráci Sberbank a Generali
31.10.2013 Zahraničí

Společnost Sberbank Europe a GPH, holdingová společnost Skupiny Generali pro střední a východní Evropu, podepsaly dohodu o strategické spolupráci v oblasti pojištění, která se týká šesti zemí střední a východní Evropy. V centrále Sberbank Europe podepsali dohodu András Hámori, člen představenstva společnosti Sberbank Europe AG, a Luciano Cirinà, generální ředitel GPH.

Pro společnosti GPH v zemích střední a východní Evropy je bankopojištění důležitým distribučním kanálem. Přibližně 10 procent z nově uzavřeného životního pojištění v tomto regionu pochází z pojistných smluv uzavřených na pobočkách bank. Z globálního tržního pohledu se v nadcházejících pěti letech očekává růst bankopojištění ve všech hlavních ekonomikách včetně zemí střední a východní Evropy, kde v uplynulých letech zaznamenalo rychlý rozvoj s téměř šestiprocentním ročním tempem růstu.

Generali i Sberbank se mohou zaměřit na poskytování těch nejlepších řešení a služeb svým klientům, mimo jiné i díky tomu, že již působí v zemích střední a východní Evropy po mnoho let a mají rozsáhlé zkušenosti s bankopojištěním i výhodu znalosti místních trhů. Produkty nabízené v Srbsku, Chorvatsku, Slovinsku, Maďarsku, na Slovensku a v České republice budou přizpůsobeny požadavkům klientů. Zaměří se zejména na oblast životního pojištění a pojištění schopnosti splácet.

Eurozprávy

Zdroj: Eurozprávy

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články