Zkrachovalá maďarská AIM Pojišťovna již má likvidátora


			Zkrachovalá maďarská AIM Pojišťovna již má likvidátora
13.3.2013 Zahraničí

Věřitelé maďarské AIM Pojišťovny - v originále jde o AIM Általános Biztosító Zrt. (AIM General Insurance Co. Ltd.) - se mohou o své pohledávky přihlásit u jejího likvidátora. AIM Pojišťovna přišla o licenci 28. ledna 2013 a teprve nyní byl jmenován likvidátor. Ten jediný rozhoduje o všech finančních transakcích.

Veškeré dotazy a připomínky lze posílát přímo likvidátorovi na emailovou adresu Ugyfelszolgalat@aimico.eu. K jeho rukám rovněž patří žádosti o potenciální výplatu škodních událostí, o nichž nás někteří z vás informovali.

Zdroj: DŠ

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Guarenty Group

Cechmanek,  28. 3. 2013

Pan Koller je obrovsky podvodnik s neskutecne silnym egem. Mysli si o sobe, ze je nejlepsi obchodnik na svete a pritom uz po nekolikate dovedl firmu do ho...n. Nejvtipnejsi je, jak dokaze kousat, misto toho aby sklopil usi a utekl zpatky do nemec. ale tam asi nemuze... nebo spis ve ktere zemi jeste podnikat muze? Vidim to na kontinent Asie... Slibuje hory doly a kdyz prijde k plneni slibu, dela z vas pitomce... skoda mluvit

PROČ O TOM NEINFORMUJE WEB GUARENTY GROUP?

Tobis,  13. 3. 2013

Opět smečka loupežníků Koller&Kučera a další podobní neinformují poškozené klienty! Jak situaci řídí ČNB?

PROČ O TOM NEINFORMUJE WEB GUARENTY GROUP?

Václav Novák,  13. 3. 2013

Insia by se měla pro příště rozmyslet s kým bude spolupracovat.Guaranty Group nebyl od počátku důvěryhodný partner a pan Špirakus to dobře věděl , přesto s nimi spolupracoval,spolupracuje.Možná teď cítí morální povinnost  informovat o kontaktu na likvidátora  AIM pojišťovny   na svém webu Opojisteni , protože produkty této pojišťovny si zakoupili prostřednictvím INSIA i její klienti.
VN

RSS