Top-Pojištění.cz nově garantuje nejnižší ceny


			Top-Pojištění.cz nově garantuje nejnižší ceny
7.4.2011 Pojištění aut

V rámci nové prodejní akce garantuje společnost Top-Pojištění.cz svým klientům nejnižší ceny povinného ručení na tuzemském trhu. Unikátní nabídku mohou v dubnu využít všichni privátní majitelé osobních vozidel, ve všech kategoriích i městech. Akce vychází ze statistik Top-Pojištění.cz, které ukázaly, že čtyři z pěti motoristů platí zbytečně vysoké pojistné. Správným výběrem pojištění přitom mohou ušetřit až 70 % nákladů.


Společnost Top-Pojištění.cz se rozhodla využít svého významného postavení na pojistném trhu a v rámci akce s názvem Garance ceny řidičům oficiálně nabízí nejnižší ceny povinného ručení v České republice. Na portále www.top-pojisteni.cz si tak od dnešního dne mohou zájemci sjednat pojištění za bezkonkurenčních podmínek. Mimořádná dubnová akce koresponduje s aktuálně nejnižšími cenami pojištění vozidel na tuzemském trhu. Většina českých řidičů tak má nyní jedinečnou možnost prostřednictvím změny produktu snížit cenu pojistného až o 70 %.

Češi se neumí v nabídkách pojišťoven orientovat a hledat výhodné pojištění. Přitom právě nyní jsou ceny povinného ručení stlačeny na minimum. Je pravděpodobné, že cena pojištění půjde již brzy nahoru. Proto chceme této situace využít a nabídnout klientům našeho portálu ty nejvýhodnější podmínky,“ sdělil Pavel Ronovský, jednatel společnosti Top-Pojištění.cz, která je největším online prodejcem pojištění na českém trhu. „Výsadní postavení na trhu a velké objemy pojistného nám umožňují uzavřít s tuzemskými pojišťovnami exkluzivní partnerskou spolupráci. Díky tomu si můžeme dovolit garantovat ty nejnižší ceny,“ dodal Ronovský.


Prodejní akce cílí na všechny soukromé majitele osobních vozidel. Každý řidič tak má nově možnost získat nejlevnější povinné ručení na trhu, a to bez omezení podle typu auta nebo místa bydliště. V případě, že se klient setká s výhodnější nabídkou, bude mu zprostředkována smlouva s cenou levnější pojistky. Navíc jako bonus získá poukaz na nákup v prodejnách Albert v hodnotě rozdílu mezi nabídkami.


Máme exkluzivní podmínky s pojišťovnami a touto akcí o tom chceme české motoristy přesvědčit. Pokud náhodou dostanou od některé pojišťovny výhodnější nabídku, tak naše klienty velice rádi odměníme,“ doplnil Pavel Ronovský ze společnosti Top-Pojištění.cz. „Věříme, že akce bude v toto příhodné období klienty motivovat k hledání té nejvýhodnější nabídky. Prostřednictvím porovnávače totiž mohou zjistit nejen cenu, ale srovnat také další kritéria pojistky,“připomněl Ronovský s tím, že bližší informace a podmínky akce jsou k dispozici na adrese www.top-pojisteni.cz/nejlevnejsi-povinne-ruceni.

Top Pojištění.cz

Zdroj: Top-pojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

text

text,  4. 11. 2015

<a href="http://www.seznam.cz"></a>

RSS