Europ Assistance představuje MediCare, zdravotní asistenční službu pro celou rodinu


			Europ Assistance představuje MediCare, zdravotní asistenční službu pro celou rodinu
24.1.2017 Pro občany

Europ Assistance reaguje na zvýšenou poptávku po nadstandardní a kvalitní zdravotnické péči novým produktem MediCare. MediCare nabízí například dopravu k lékaři v případě komplikací, nadstandartní ubytování ve zdravotnických zařízeních, finanční náhradu při dlouhodobé hospitalizaci či asistenční linku 24/7. Služba zahrnuje celou rodinu a využít ji mohou rodiče i děti.

Asistenční program MediCare je určen všem, kteří chtějí předejít stresu a zařizování jak při náhlých zdravotních komplikacích, tak také při delší nemoci a úrazu. „Jakákoliv dlouhodobější nemoc nebo úraz může zkomplikovat chod celé rodiny. Najednou řešíte nejrychlejší cestu do nemocnice, doprovod, ošetřování nemocného doma a postupně se nabalují další věci. S novou službou má klient k dispozici jak dopravu k lékaři, tak i nadstandartní ubytování a poradenství. Využít může třeba i nákupu potřeb do domácnosti ve chvíli, kdy ho zdravotní problémy omezují v pohybu,“ popisuje Jurij Kostaš, Sales Manager společnosti Europ Assistance.

Zdravotní asistenční služba zajistí péči od pobytu v nemocnici až po ošetřování nemocného doma či kontroly u lékaře. „MediCare pečuje o klienta ve třech oblastech. Kromě nadstandardního odborného poradenství a okamžité organizační pomoci nabízí i pomoc finanční, která přijde vhod především při dlouhodobé hospitalizaci nebo na doplatky za léky,“ vyjmenovává Kostaš.  

Lidé mohou využít pojištění od prosince 2016 za 1 140 Kč na rok pro celou rodinu. Sjednání je možné telefonicky nebo na webu medi-care.cz.

Zdroj: Europ Assistance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články