Spokojený klient, který si pravidelně pojišťuje své faktury


			Spokojený klient, který si pravidelně pojišťuje své faktury
26.8.2019 Produkty

Za Pavlem Kovaříkem, jednatelem společnosti Ateliér Dako – nábytek pro restaurace a kavárny, jsme se s týmem PojištěnáFaktura.cz vydali osobně do vzorkovny na Praze 4. Zajímal nás přínos pojišťování faktur. Pavel si u nás pojišťuje faktury pravidelně od března 2019. Ptali jsme se i na uživatelskou přívětivost webového formuláře, kde je možné pojistit si vybrané faktury v pár minutách. Inspirativní rozhovor přispěl nejen ke zkvalitnění našich služeb, ale i vzniku tohoto nového webu, jehož tváří se Pavel stal.

Příběh klienta

Atelier Dako pojišťuje několik faktur měsíčně. Hlavní výhodu pojištění faktur vidí v možnosti jít do vyššího rizika, tzn. že i novým „neprověřeným“ zákazníkům může nabídnout velmi poptávanou a žádanou platbu na fakturu až po dodání zboží. Je to velmi cenná konkurenční výhoda. Díky pojištění faktur má navíc jistotu, že když odběratel nezaplatí, protože nechce nebo nemůže, dostane firma zpět 85 % z hodnoty faktury. A to je k nezaplacení.

Zdroj: YouTube

Přes 20 let v gastronomii Petra Kovaříka poučilo o tom, že platba předem je za dodání nábytku na míru nejlepší prevencí. Nicméně tento obor se vyznačuje rychloobrátkou peněz – tedy nejprve musím vydělat, a až pak platit. Aby se vydělat dalo, je potřeba mít fungující a zařízený obchod. U začínajících podniků se jedná začarovaný kruh, kde obvykle vyhrává dodavatel, který je ochoten s platbou chvilku počkat. Rizika jsou však velmi vysoká a co si pak počít s nábytkem na míru?


Mohlo by vás zajímat: Samoregulační standardy ČAP k uplatňování GDPR v pojišťovnictví


O společnosti Dako pohledem majitele

Firmu Ateliér Dako jsme založili v Praze 10. dubna 1995, nejdříve ve formě sdružení podnikatelů a od roku 2007 pak již ve formě společnosti s r.o.. Od té doby se specializujeme na zajištění kvalitních služeb v oblasti prodeje nábytku pro gastronomická zařízení. Nabízíme především nábytek širokého využití pro interiéry a terasy restaurací, kaváren, cukráren, barů, jídelen, hotelů, firem a institucí. Klademe důraz na to, aby náš nábytek dobře odolával náročným podmínkám při každodenním používání.

Dako 2

Na českém trhu zastupujeme celou řadu renomovaných zahraničních výrobců - francouzskou společnost SM France (stolové desky), italskou firmu Metalmobil (moderní dřevěný, kovový a čalouněný nábytek), italskou firmu Gaber (moderní plastový nábytek), italskou firmu Antiga (ratanový a hliníkový nábytek) a další. Náš nábytek je z velké části vyráběn v Čechách, dlouholetá spolupráce s truhlářskými firmami nám umožňuje vyrábět také nábytek na zakázku.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Životní prostředí chraňme i za cenu jeho zničení


Dodáváme značkové restaurační, kavárenské a jídelní stoly, židle a křesílka z tradičních i moderních materiálů, výstřední i klasické tvary barových židlí, lavice a sedací boxy zhotovené i na míru, moderní nábytek jednoduchých tvarů, zahradní nábytek a ratanový nábytek nejenom pro terasy a zahrádky, slunečníky, jejichž výhodou není dnes už jen zastínění, stolové desky a stolové podnože, ze kterých si sestavíte vlastní stůl.

Vizitkou naší společnosti, jsou reference z celé České republiky i zahraničí. Nábytek u Ateliéru Dako si zakoupilo již mnoho spokojených zákazníků, významných firem a institucí. Například Senát České republiky, Pražský hrad anebo americké velvyslanectví.

Více o pojištění faktur ZDE.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články