Unikátní mobilní aplikaci na cestovní pojištění spustilo Top-Pojištění.cz


			Unikátní mobilní aplikaci na cestovní pojištění spustilo Top-Pojištění.cz
23.5.2013 Produkty

Unikátní mobilní aplikaci na cestovní pojištění spustilo Top-Pojištění.cz

Doba jde neustále dopředu a dlouhodobě nejlevnější srovnávač Top-Pojištění.cz nezahálí. Na pojišťovací trh přichází s novinkou. Jedná se unikátní mobilní aplikaci, která umožní srovnání, uzavření a zaplacení cestovního pojištění pomocí zařízení iOS během několika okamžiků.

Mobilní aplikace Top-Pojištění je připravená ke stáhnutí ZDARMA zde. V příjemném prostředí a po jednoduchém zadání několika parametrů Vám aplikace porovná aktuální nabídku pojišťoven. Máte možnost přehledně porovnat jednotlivé produkty pojišťoven, dále můžete do pojištění zahrnout připojištění rizikových sportů, pojištění zavazadel, odpovědnosti či úrazu. Neocenitelnou výhodou této aplikace je možnost zaplacení sjednaného pojištění online. Stačí mít po ruce platební kartu a celé pojištění můžete mít do několika minut hotové. To ocení především ty, kteří řeší své cestovní pojištění na poslední chvíli na letišti, v autobusech či v autě cestou na dovolenou.

Po sjednání pojištění máte možnost náhledu do klientské zóny, kde najdete veškerá svá pojištění s veškerými dokumenty. V případě opakovaných cest můžete využít šablon z předchozího pojištění a uzavřít si nové cestovní pojištění během několika vteřin.

Jako bonus Vám mobilní aplikace nabízí informace o vybrané destinaci, kde si může zjistit předpověď počasí na 7 dní a aktuální kurz měny.

Více informací o mobilní aplikaci najdete zde, kde můžete shlédnout instruktážní video či náhledy samotné aplikace.

Top-Pojištění.cz

Zdroj: Top-pojištění

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

RSS