ČPP hledá: Konzultant telefonické podpory pro obchodní partnery

19.2.2019 JOBs

Pracovní náplň:

  • metodická podpora pro obchodní službu (telefonicky, e-mailem)
  • komunikace s klienty
  • administrativní činnost spojená se zpracováním projektů
  • účast na odborných školeních a seminářích

Požadavky:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost naslouchat, analyzovat a řešit požadavky, pohotově reagovat a nabídnout vhodné řešení
  • pozitivní přístup, vstřícnost, zodpovědnost, ochota dále se vzdělávat
  • dobrá znalost ČJ (mluvená i psaná forma)
  • uživatelská znalost PC
  • loajalita, pečlivost, spolehlivost
  • pozice je vhodná i pro absolventy s dobrými komunikačními schopnostmi

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • kvalitní zázemí stabilní finanční společnosti
  • perspektivní tvůrčí práci s prostorem pro seberealizaci
  • zajímavé platové ohodnocení – základní plat + bonusy dle výkonu
  • získání praxe v komunikaci, obchodu a pojišťovnictví
  • důkladné vstupní školení a průběžné vzdělávání plně hrazené společností
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní péče a preventivní programy
  • produktová zvýhodnění pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
  • volitelný systém benefitů  a další zaměstnanecké výhody
  • menší přátelský kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • výborná dostupnost pracoviště v centru Prahy
  • pracovní doba od pondělí do pátku

Nástupní termín:

  • dohodou

Nástupní plat:

  • dohodou

Místo nástupu:

  • Praha 8 Karlín

Kontakt:

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna

RSS

Související články