ČPP otevírá pozici: Analytik a Pojistný matematik – pojištění vozidel, Praha

19.2.2019 JOBs

ČPP otevírá pozici: Analytik a Pojistný matematik – pojištění vozidel, Praha.

Náplň práce:

  • spolupráce na vývoji nových pojistných produktů
  • pojistně-matematické výpočty
  • analýza portfolia pojistných produktů
  • tvorba statistik
  • účast na projektech

Požadujeme:

  • základní znalost statistiky a ekonomické vzdělání
  • analytické myšlení, samostatnost, iniciativa, komunikační schopnosti
  • pokročilá znalost MS OFFICE, práce s kontingencemi

Výhodou je:

  • základní znalost SQL, SAS DWH,
  • základní znalost programování (algoritmizace)
  • ŘP skupiny B
  • schopnost komunikace v AJ

Nabízíme:

  • zázemí perspektivní a silné společnosti
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje

Nástupní termín:

  • dohodou

Nástupní plat:

  • dohodou

Místo nástupu:

  • Praha 8 Karlín

Kontakt:

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna

RSS

Související články