Komerční pojišťovna otevírá pozici: Account manažer/-ka pro externí partnery

20.11.2018 JOBs

Komerční pojišťovna, a.s. hledá kolegu/-kolegyni na pozici Account manažer/-ka pro externí partnery.

Náplň práce

  • Budovat a rozvíjet  vztahy s externími obchodními partnery
  • Produktová školení externích obchodních partnerů
  • Identifikace obchodních příležitostí, a podílení se na rozvoji obchodu
  • Zjišťování zpětné vazby a monitorování tržních trendů
  • Plánování a realizace akcí na podporu prodeje
  • Monitorování a vyhodnocování prodejních výsledků
  • Místo výkonu práce : Praha (celá ČR)

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání s praxí ve finančních institucích min. 3 roky vítána
  • Velmi dobré komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • Výborná orientace v oblasti finančních produktů a přehled v související legislativě
  • Znalost práce zprostředkovatelů finančních služeb
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Příjemné vystupování
  • Dobrá znalost MS Office - zejména MS Excel a MS Powerpoint
  • Řidičské oprávnění skupiny „B“ a praxe v řízení vozidla
  • Ochota k častým služebním cestám po celé ČR

Nabízíme

  • Zajímavou a samostatnou práci, prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Kariérní růst v rámci skupiny Komerční banky/Société Générale v České republice, popř. mezinárodně
  • Přátelskou firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích (ne open space) v centru Prahy (Karlín)
  • Úspěšnou, oceňovanou společnost patřící k silné mezinárodní skupině Société Générale (Nejlepší životní pojišťovna 2018 a 3. Nejpřívětivější životní pojišťovna – cena Hospodářských novin)
  • Samozřejmostí je služební vůz i k soukromým účelům, notebook a telefon
  • Nadstandardní systém benefitů (bonusy – individuální i kolektivní, stravenky, body do programu Benefit Plus, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění, výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových), jazykové a další vzdělávání, slevy na služby v rámci skupiny SG, otcovské volno, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity atd.)
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím, můžete zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.na adresu:

Komerční pojišťovna, a.s.

odbor HR

Karolinská 1/650

186 00 Praha 8

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

Zdroj: Komerční pojišťovna, a.s.