MAXIMA pojišťovna hledá upisovatele zdravotních a retailových rizik

15.1.2019 JOBs

MAXIMA pojišťovna hledá upisovatele zdravotních a retailových rizik. MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Maxima pojišťovna spravuje více než 500 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 55 %.

Potenciálním zájemcům nabízíme práci na HPP na pozici upisovatele zdravotních a retailových rizik na centrále pojišťovny.

Co nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci.
  • Mladý a tvůrčí kolektiv.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Atraktivní práce v centru Prahy.
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 120 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění.
  • Do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v potenciálně novém prostředí.

Náplň práce:

  • Posuzování rizika zdravotního stavu klienta při uzavírání pojistných smluv.
  • Zpracování administrativy spojené s činností příchozích smluv.
  • Příprava dodatků ke smlouvám underwritingu.
  • Písemná a telefonická komunikace s prodejci pojištění.
  • Komunikace s lékaři.
  • Spolupráce při školení externích sítí.
  • Spolupráce s ostatními odděleními a řešení ad-hoc úkolů.

Co požadujeme:

  • Minimálně SŠ, výhodou zdravotního zaměření.
  • Praxe ve zdravotnictví nebo praxe v pojišťovnictví velkou výhodou.
  • Dobrá znalost MS Office.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti.
  • Samostatnost, pečlivost, systematičnost, odolnost vůči stresu.
  • Pozitivní a proklientský přístup k řešení problémů.

V případě Vašeho zájmu pošlete životopis a případný motivační dopis na adresu herko@maxima‑as.cz

Zdroj: Maxima pojišťovna

RSS

Související články