Maxima pojišťovna otevírá pozici: Datový analytik – junior

17.6.2019 JOBs

MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Maxima pojišťovna spravuje více než 540 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 42 %. Maxima pojišťovna aktuálně otevírá pozici: Datový analytik – junior.

Náplň práce

  • Participace na strategických projektech pojišťovny – implementace nových a správa stávajících projektů zejména v oblasti datového a zúčtovacího nastavení.
  • Úzká spolupráce s dalšími útvary pojišťovny – účtárna, IT, správa smluv, pojistná matematika (příprava podkladů).
  • Průběžná komunikace s back office útvary u partnerských společností.
  • Odpovědnost za nastavení a správu datové komunikace u flotilových/skupinových projektů.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou).
  • Dobrá znalost v MS Office (zejména Excel).
  • Praxe v sektoru pojišťovnictví výhodou.
  • Pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.
  • Koncepční a analytické myšlení.

Nabízíme

  • Pracovní pozice vhodná pro absolventy.
  • Zaměstnání na HPP.
  • Možnost vlastního nastavení spravované agendy (seberealizace). Mladý a přátelský kolektiv.
  • Možnost podílet se na velkých a úspěšných projektech a rozšířit si tak profesní dovednosti.
  • Zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity (120 Kč stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní rekreace, výhodné pojištění, občerstvení na pracovišti).
  • Do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v potenciálně novém prostředí.

Nástup

  • Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu pošlete životopis a případný motivační dopis na e-mail: holesakova@maxima-as.cz

Více informací ZDE

RSS

Související články