MAXIMA pojišťovna otevírá pozici: Marketingový specialista – junior

16.1.2019 JOBs

MAXIMA pojišťovna otevírá pozici: Marketingový specialista – junior. MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Maxima pojišťovna spravuje více než 500 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 55 %.

Potenciálním zájemcům nabízíme práci na HPP na pozici Marketingového specialisty – juniora na centrále pojišťovny.

Co nabízíme:

  • Pestrou práci, prostor pro seberealizaci a možnost profesního rozvoje.
  • Mladý a tvůrčí kolektiv.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Atraktivní práce v centru Prahy.
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 120 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění.

Náplň práce:

  • Psaní reklamních textů a jejich distribuce (webové stránky, letáky, newslettery, obchodní sdělení a další).
  • Spolupráce na reklamních kampaních pojišťovny.
  • Správa reklamních předmětů a merkantilií.
  • Organizace eventů.
  • Podpora obchodu.
  • Marketing na sociálních sítích.

Co požadujeme:

  • Výborné komunikační schopnosti v českém jazyce, zejména v psané formě.
  • Minimálně SŠ s maturitou.
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Pečlivost, systematičnost, odolnost vůči stresu.
  • Předchozí praxe v pojišťovnictví nebo marketingu výhodou.
  • Pozitivní a proklientský přístup k řešení problémů.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni intermediate.

V případě Vašeho zájmu pošlete životopis a případný motivační dopis na adresu herko@maxima‑as.cz

Zdroj: Maxima pojišťovna

RSS

Související články