MAXIMA pojišťovna otevírá pozici: Podpora obchodního týmu / Sales Support

14.1.2019 JOBs

MAXIMA pojišťovna hledá podporu obchodního týmu / Sales Support. MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Maxima pojišťovna spravuje více než 500 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 55 %.

Potenciálním zájemcům nabízíme práci na HPP na pozici podpora obchodního týmu na centrále pojišťovny.

Co nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci a možnost profesního rozvoje.
  • Mladý a tvůrčí kolektiv.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Atraktivní práce v centru Prahy.
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 120 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění.
  • Do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v potenciálně novém prostředí.

Náplň práce:

  • Podpora obchodního týmu, komunikace s externí sítí (pojišťovacími agenty), správa smluv s externími agenty, vyhodnocování kvality distribuční sítě, příprava dat, reportů, nabídek a kalkulací pro obchodní oddělení, příprava prezentací, organizace schůzek, školení, fakturace akcí, marketingová podpora, spolupráce s ostatními odděleními a řešení ad-hoc úkolů.

Co požadujeme:

  • Minimálně SŠ s maturitou
  • Předchozí praxe v pojišťovnictví nebo podpoře obchodu velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost MS Office, zejm. Excel
  • Výborné komunikační schopnosti v českém jazyce
  • Samostatnost, pečlivost, systematičnost, odolnost vůči stresu
  • Pozitivní a proklientský přístup k řešení problémů

V případě Vašeho zájmu pošlete životopis a případný motivační dopis na adresu herko@maxima‑as.cz

Zdroj: MAXIMA pojišťovna

RSS

Související články