Slavia pojišťovna hledá: Referent/ka pobočky Praha

15.5.2019 JOBs

Slavia pojišťovna a.s., moderní dynamická společnost s tradicí, hledá vhodného kandidáta na pozici: Referent/ka pobočky Praha.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty a zprostředkovateli osobně, telefonicky či emailem
  • zodpovídání telefonických osobních i písemných dotazů klientů a zprostředkovatelů
  • komunikace s klienty a ostatními odděleními pojišťovny
  • práce s provozním systémem

Požadujeme:

  • úplné středoškolské vzdělání s maturitou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • pozitivní přístup k řešení problémů
  • schopnost týmové spolupráce a časovou flexibilitu
  • vyrovnanou stabilní osobnost
  • loajalitu, flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • organizační schopnosti
  • znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme:

  • různorodou práci v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího rozvoje v rámci pojišťovny i skupiny
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce
na emailovou adresu kariera@slavia-pojistovna.cz. Do předmětu emailu uveďte název pracovní pozice.

Dovolujeme si Vás informovat, že Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s platnou legislativou
a interními zásadami pro zpracování osobních údajů ve Slavia pojišťovně a.s.

Zdroj: Slavia pojišťovna

RSS

Související články