Slavia pojišťovna otevírá pozici: Administrativní pracovník/ce likvidace pojistných událostí

15.5.2019 JOBs

Slavia pojišťovna a.s., moderní dynamická společnost s tradicí, hledá vhodného kandidáta na pozici: Administrativní pracovník/ce likvidace pojistných událostí.

Náplň práce:

  • zpracování a evidence pojistných událostí v provozním systému pojišťovny
  • práce se spisy pojistných událostí a dalšími materiály
  • vyřizování korespondence
  • zpracování dokumentace
  • komunikace s partnery, klienty a státními orgány

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • orientace v oblasti likvidace pojistných událost
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Word, Outlook)
  • odolnost vůči stresu
  • kultivovaný verbální a písemný projev
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost osobního a profesního růstu
  • různorodou a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • mzdové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
  • zázemí a stabilitu silné české finanční skupiny
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaměstnanecký mobilní tarif
  • pracoviště v centru Prahy u stanice metra B „Náměstí Republiky“
  • zaměstnaneckou slevu při sjednání pojištění u Slavia pojišťovny
  • možnost získat kartu MultiSport
  • nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce
na emailovou adresu kariera@slavia-pojistovna.cz. Do předmětu emailu uveďte název pracovní pozice.

Dovolujeme si Vás informovat, že Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s platnou legislativou
a interními zásadami pro zpracování osobních údajů ve Slavia pojišťovně a.s. Plné znění naleznete na https://www.slavia-pojistovna.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju/.

Zdroj: Slavia pojišťovna

RSS

Související články