Slavia pojišťovna otevírá pozici: Referent/ka klientského centra (Kolín)

18.6.2019 JOBs

Slavia pojišťovna a.s., moderní dynamická společnost s tradicí, hledá vhodného kandidáta na pozici: Referent/ka klientského centra (Kolín).

Náplň práce:

  • komunikace s klienty a zprostředkovateli – zodpovídání emailových a telefonických dotazů klientů
    a zprostředkovatelů
  • práce s provozním systémem
  • obsluha telefonní centrály
  • vyplňování reportingů a statistik
  • nejedná se o prodej, pouze vyřizování požadavků klientů

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • bezchybnou češtinu bez řečových vad
  • znalost anglického/ruského/německého jazyka výhodou
  • praxe v oboru výhodou
  • uživatelskou znalost práce s PC (Microsoft Office)
  • výborné komunikační dovednosti a pozitivní přístup k řešení problémů
  • týmovou spolupráci a časovou flexibilitu
  • proklientské chování a schopnost empatie
  • loajalitu, odolnost vůči stresu, pečlivost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost osobního a profesního růstu
  • mzdové ohodnocení formou fixního platu
  • zázemí a stabilitu silné české finanční skupiny
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaměstnanecký mobilní tarif
  • pracoviště na adrese Plynárenská 233, Kolín
  • možnost získat kartu MultiSport
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce
na emailovou adresu kariera@slavia-pojistovna.cz. Do předmětu emailu uveďte název pracovní pozice.

Dovolujeme si Vás informovat, že Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s platnou legislativou
a interními zásadami pro zpracování osobních údajů ve Slavia pojišťovně a.s.

Zdroj: Slavia pojišťovna

RSS

Související články