FINfest se blíží. Podívejte se na zajímavé přednášky z podzimní konference


			FINfest se blíží. Podívejte se na zajímavé přednášky z podzimní konference

Největší konference pro finanční profesionály FINfest se koná 14.května 2019 v Cubex Centrum Praha na Pankráci. Hlavním cílem konference je inspirace pro každodenní práci finančního poradce. V pěti sálech se na vás těší přes 70 řečníků. Připravili jsme nová témata, nové tváře a nové svěží formáty. Pro připomenutí se podívejte na přednášky z poslední konference.

První video se věnuje problematice produktů Cashbot a PojištěnáFaktura.cz. Pro koho jsou tedy tyto produkty určené, jak fungují v praxi a v čem mohou být pro poradce, respektive jejich klienty z podnikatelské sféry, zajímavé? Podívejet se na prezentaci Marka Hejduška, zakladatel projektu Cashbot a Alexandry Kubové, produkt manažerky společnosti INSIA, která má na starosti produkt PojištěnáFaktura.cz.

Zdroj: FINfest

Druhá přednáška nese všeříkající název “Best Of” pojistné podmínky a jejím průvodcem byl Dušan Šídlo ze společnosti Broker Trust. Ten hned na úvod poznamenal, že původní název přednášky zněl Generované implicitní neuralgické otázky k životnímu prostředí v kontextu zákona č. 170/2018 Sb. (Zákon o distribuci) a aktuální neekvilibriální geopolitické situace v ČR. „Takže prezentace bude vcelku nudná,“ poznamenal s šibalským úsměvem. Workshop nabídl deset otázek a deset odpovědí. Zajímá vás jejich znění?

Zdroj: FINfest

 

Zdroj: FINfest

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články