INSIA roste o 50 % ročně a připravuje další expanzi


			INSIA roste o 50 % ročně a připravuje další expanzi

Podle auditované účetní závěrky vzrostly výnosy mezinárodní sítě makléřů INSIA v roce 2010 o téměř 50 % při zprostředkovaném pojistném více než 2,5 mld Kč.


„Znovu se tak potvrzuje správnost naší vize ideálního prostředí pro makléřské firmy a pojišťovací agenty. Naši partneři získají v INSIA špičkovou technologii, exkluzivní podmínky spolupráce s pojistiteli a bankami, otevřenou výměnu informací a přitom zůstávají i nadále plně samostatní,“ uvedla k tomu Klára Capoušková, manažer rozvoje sítě v České republice.


INSIA v minulém měsíci uzavřela strategické partnerství s největším světovým makléřem, americkou firmou MARSH, se kterým bude společně rozvíjet síť INSIA napříč kontinentální Evropou. Členům sítě INSIA přinese partnerství s MARSH výrazně lepší možnosti na trhu díky přístupu k exkluzivním produktům a možnosti sjednat pojištění klientů v zahraničí. Více o partnerství INSIA a MARSH naleznete zde.


Centrála INSIA se na další rychlý rozvoj připravila i přestěhováním do větších a reprezentativnějších prostor v Paláci Flóra v Praze na Vinohradech.


INSIA je největší síť pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě. Na českém pojistném trhu působí od roku 1992. V současné době je v síti INSIA registrováno více než 900 členů se 175 kancelářemi.


Více informací o síti INSIA naleznete na webových stránkách zde.  


Principy spolupráce v síti INSIA popisuje v otevřeném rozhovoru na webu oPojištění.cz Ing. Petr Marek, předseda představenstva INSIA a.s.

INSIA a.s.

Zdroj: INSIA a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články