Pojišťovna VZP je novým hlavním partnerem eD system Bauer Teamu


			Pojišťovna VZP je novým hlavním partnerem eD system Bauer Teamu
1.11.2018 Tiskové zprávy

eD system Bauer Team, tým nejúspěšnějšího českého běžce na lyžích Lukáše Bauera, již několik let září na poli legendárních lyžařských maratonů. Nyní, těsně před vstupem do své páté sezony, posiluje o nového hlavního partnera – Pojišťovnu VZP (PVZP), jejíž pojistné produkty budou týmu oporou při náročné misi za úspěchy na světové sportovní scéně. Společné partnerství se prezentovalo na včerejší tiskové konferenci v Rohlíku v budově České televize.

„Nejen pro nás, sportovce, je v životě nejdůležitější naše zdraví a slogan PVZP „Chráníme to nejcennější‘ vystihuje přesně takovou ochranu, jakou potřebujeme. Rád proto vítám Pojišťovnu VZP mezi našimi Hlavními partnery a věřím, že i díky skvělým pojistným produktům, které jako tým využíváme, budeme svádět i ty nejtěžší sportovní bitvy bez obav,“ vyjádřil na tiskové konferenci nadšení ze společného partnerství ředitel týmu Lukáš Bauer.


Mohlo by vás zajímat: Přikryl a Čechová: ZDP aneb Zlomyslnosti Domácího „Právotvůrce“


Pojišťovna VZP je největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. eD system Bauer Team je nejúspěšnějším středoevropským týmem v prestižní sérii VISMA SkiClassics a pro nadcházející sezonu míří ještě výše.

I pro nadcházející sezonu je eD system Bauer Team připraven bojovat o příčky nejvyšší. Aktuálně je tvořen těmito závodníky: Kateřina Smutná, Roxane Lacroix, Tereza Tvarůžková, Ilya Chernousov, Jan Šrail, Alexis Jeannerod, Jan Antolec a Pawel Klisz. Jim bude PVZP krýt záda a ze všech sil fandit.

Zdroj: Pojišťovna VZP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články