V centrále Kooperativy mají zaměstnanci nový dětský koutek


			V centrále Kooperativy mají zaměstnanci nový dětský koutek
4.12.2018 Tiskové zprávy

Od dnešního dne mohou zaměstnanci pojišťovny Kooperativa v Karlíně využívat novou místnost, která v sobě ukrývá dětský koutek i plnohodnotnou kancelář. Nejedná se tedy pouze o klasický hlídací dětský koutek, nýbrž o multifunkční prostor s veškerým zázemím kanceláře, kde si rodiče obstarají své miláčky, a ještě u toho mohou pracovat. Rodiče tu najdou čtyři kompletně vybavená pracoviště.

„Myšlenka vytvořit prostor, kde by mohli rodiče mít své děti u sebe, vznikla vlastně díky naší kavárně. Chodí sem i maminky a tatínkové s dětmi, pokud je z různých důvodů musejí vzít s sebou do práce. V kavárně jsou ale pouze omezené možnosti, jak děti zabavit. Přemýšleli jsme tedy nad tím, jak jim vyjít vstříc. Přizpůsobení jedné zasedací místnosti potřebám dětí a rodičů nám připadalo jako ideální řešení,“ vysvětluje jeho vznik člen rozšířeného představenstva Martin Laur, který je odpovědný za společenskou odpovědnost Kooperativy. 


Mohlo by vás zajímat: Pojistný podvod u soudu! Likvidátorovi stačila stará fota vytopených bytů


Dětský koutek je umístěný ve třetím patře Centrály pojišťovny Kooperativa. Kromě nového nábytku a hraček zde rodiče najdou i vzdělávací dopravní tabuli, která je i jejich děti seznámí se základními principy na silnicích dle různých věkových kategorií. „Edukace v dopravní bezpečnosti je pro nás totiž významným tématem v oblasti společenské odpovědnosti a věnujeme se jí v mnoha projektech,“ představuje další speciality dětského koutku Martin Laur.

Dětský koutek samozřejmě mohou využívat i rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, kteří potřebují v Centrále Kooperativy něco vyřídit, nebo se jim jen občas zasteskne po spolupracovnících. Dětský koutek je místo, které je pro tyto případy přímo stvořené.

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články