Colonnade hledá: Cyber Risk Specialist in Commercial Lines – Underwriter

22.2.2023 Pracovní nabídky

Aktuálně do týmu upisovatelů hledáme kandidátku/kandidáta se znalostmi oboru Cyber risk která/ý se bude podílet na rozvoji tohoto produktu a bude zodpovědná/ý za přípravu nabídek pojištění pro naše obchodní partnery. Výhodou je předchozí zkušenost s úpisem pojištění kybernetických rizik. Pozice je vhodná i pro kandidáty/ky s prokazatelnou zkušeností z oblasti analýzy nebo řízení těchto rizik nebo vzděláním v oboru kybernetické bezpečnosti. Nejedná se o aktivní vyhledávání a oslovování klientů za účelem prodeje pojištění, tuto činnost mají pod palcem naši obchodní partneři.

Náplň práce:

  • Spolupráce na metodice & rozvoji produktu Cyber risk
  • Správa svěřeného portfolia pojistných smluv
  • Příprava nabídek pojištění pro makléře
  • Posouzení pojistného rizika a kalkulace dle poptávky pojištění
  • Komunikace a udržování dobrých vztahů s obchodními partnery – telefonicky, emailem i osobním kontaktem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor kybernetických rizik výhodou)
  • Aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Zodpovědnost, pečlivost a flexibilitu
  • Komunikativní osobnost s tahem na branku
  • Příjemné vystupování a prezentační dovednosti výhodou
  • Všeobecný rozhled, schopnost logického & analytického myšlení
  • Uživatelská znalost práce MS Office
  • Praxe z úpisem kybernetických rizik výhodou, nikoliv však podmínkou
  • Vhodné i pro kandidáty bez praxe v pojišťovnictví, ale s prokazatelnou zkušeností z analýzy a řízení kybernetických rizik

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností dalšího profesního růstu
  • Zajímavou a kreativní práci s atraktivním finančním ohodnocením
  • Získání zkušeností od profesionálů ve svém oboru
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenkou kartu Edenred s limitem 130 Kč denně plně hrazenou zaměstnavatelem
  • Příspěvek na volnočasové aktivity Edenred Benefit
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Výhodné úrazové pojištění
  • Cestovní pojištění pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
  • Možnost zapojení do systému nákupu firemních akcií
  • Příspěvek na městskou a příměstskou dopravu
  • 25 dní dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna
  • Kanceláře v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností (Praha 4 - Pankrác)
  • Možnost home office
  • Kávu, čaj a ovocné bedýnky na pracovišti zdarma
  • Přátelský kolektiv

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis  na email: kariera@colonnade.cz.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Colonnade Insurance S.A., organizační složka dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články