Komerční pojišťovna otevírá pozici: Pojistný matematik - neživotní pojištění


			Komerční pojišťovna otevírá pozici: Pojistný matematik - neživotní pojištění
6.11.2019 Pracovní nabídky

O přesné náplni práce a kompetencích se spolu budeme bavit otevřeně. Aktuálně potřebujeme kolegu, který má chuť stát se odborníkem na naše produkty (nejenom) neživotního pojištění a bude zejména: · počítat škodní rezervy a kapitálový požadavek a mít na starosti příslušné modely; aplikovat statistické metody na naše data a formulovat závěry; analyzovat ziskovost a rizikovost našeho portfolia a jednotlivé předpoklady a připravovat projekce a různé scénáře.

Držíme krok s novými technologiemi a snažíme se je využívat v každodenní praxi. Máme v týmu odborníky na moderní vizualiční nástroje, ostřílené datové analytiky a pojistné matematiky se zkušenostmi z vedoucích pozic v nadnárodních společnostech.

Snažíme se přijít na trh s inovativními produkty (například prodávanými online), rychle rosteme a stojí za námi silná skupina. Rutinu omezujeme na nezbytné minimum, jsme malý tým a preferujeme široký rozhled u každého z nás a vzájemně si pomáháme. Pokud se budeš chtít dále naučit, jak modelovat životní pojištění, nacenit životní produkt, jak funguje datový sklad pojišťovny, zajištění nebo se přímo podílet na inovativních aktivitách společnosti, rádi tě podpoříme.

Co z vás udělá člena týmu?

  • Velkou výhodou je zkušenost se zpracováním dat (Excel, SQL, R) nebo znalost principů neživotní matematiky (rezervování, pricing). Do týmu hledáme jak šikovného absolventa, tak aktuára s praxí, který má chuť se podělit o své zkušenosti a naučit se něco nového.
  • Požadujeme vysokoškolské vzdělání (alespoň bakalářské), obor matematika, statistika, nebo ekonometrie výhodou.
  • Bavíme se spolu česky, ale dokumentaci v angličtině a komunikaci se zahraničními kolegy se nevyhneš. Komunikativní znalost angličtiny je tedy podmínkou.

Nabízíme

  • Přátelskou neformální firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Florenc, Danube House)
  • Úspěšnou společnost patřící silné mezinárodní skupině Société Générale (získané ocenění Nejlepší životní pojišťovna 2018, 2015 a 2014 a klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2018 – cena Hospodářských novin)
  • Kariérní růst v rámci skupiny Komerční banky/Société Générale v České republice, popř.mezinárodně
  • Nadstandardní systém benefitů (bonusy – individuální i kolektivní; cafeterie; stravenky; 5 týdnů dovolené; 5 dnů sick days; otcovské volno jako firemní benefit; den pro dobrovolnictví; možnost pracovat z Home office; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na životní pojištění; rizikové životní pojištění; výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových) a slevy na služby v rámci skupiny SG; akciový program; vzdělávání; sportovní a kulturní teambuildingové aktivity

Místo výkonu práce: Praha

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na následující kontakty:

Komerční pojišťovna, a.s.
Oddělení lidských zdrojů
Karolinská 1/650
186 00 Praha 8
E-mail: komercpoj@teamio.eu

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články