Komerční pojišťovna otevírá pozici: Senior Java vývojář/ka - Java Developer


			Komerční pojišťovna otevírá pozici: Senior Java vývojář/ka - Java Developer
20.11.2019 Pracovní nabídky

Chcete být součástí týmu Komerční pojišťovny, který posouvá věci dopředu a stále se rozvíjí? Do našeho interního vývojového týmu hledáme seniorního java vývojáře na plný pracovní úvazek. Náš nový kolega či kolegyně se bude podílet na vývoji interních aplikací a služeb pro nově budovanou API vrstvu. Jakožto týmového hráče od Vás očekáváme aktivní zapojení do příprav návrhu řešení (solution design) na základě požadavků byznysu a zároveň i pomáhat méně zkušeným kolegům a provádět codereview. Jelikož se chceme neustále posouvat dopředu, tak v neposlední řadě od nového kolegy očekáváme schopnost navrhovat a realizovat zlepšení, podílet se na projektech společnosti a spolupracovat na dalších úkolech týmu.

Co vlastně v našem  týmu děláme?

V našem týmu zajišťujeme vývoj interních aplikací a služeb se zaměřením na integrace mezi systémy. Navrhujeme a realizujeme aplikační komponenty dle požadavků byznysu. Budujeme API vstvu, protože věříme, že je to do budoucna správný směr. Snažíme se zavádět moderní technologie a postupy v rámci dodávek aplikací. Naše aplikace provozujeme nyní již plně v kontejnerech a v clustrovaném prostředí. Podílíme se na změnách ve společnosti a zajišťujeme naplnění strategických cílů společnosti.

Co z vás udělá člena našeho týmu?

 • Umíte jazyk Java, framework Spring. Snažíme se držet krok a používat nejnovější verze. Dokážete pomoct s optimalizací kódu či laděním výkonu aplikace
 • Máte zkušenosti s návrhem a vývojem webových služeb. Služby máme ve standardu REST. Některé starší však ještě ve standardu SOAP, ale postupně přepisujeme.
 • Orientujete se v práci s databázi. Pro přístup do databáze používáme Hibernate, ale někdy je zapotřebí umět napsat i základní SQL dotazy a chápat základní principy relačních databází.
 • Umíte systém navrhnout. Oceňujeme schopnost návrhu na základě požadavků, optimálně ve spolupráci v modelovacím jazykem UML a Enterprise architectem.
 • Máte rádi agilní metodiky. My také a snažíme se je aplikovat při každodenní práci.
 • Jste týmový hráč/ka.  Osamělým vlkům už odzvonilo i v IT.
 • Jste systematický/á a dotahujete věci do konce. Nic se nedokončí samo a úkoly je potřeba nejen splnit, ale také zdokumentovat – a to vše s ohledem na priority.
 • Rádi věci vylepšujete a nebojíte se učení. Máte nápady jak postupy ve vývoji inovovat, prezentovat kolegům nové trendy a ukázat je v praxi. IT se vyvíjí velmi rychle a my musíme s vývojem držet krok.
 • Jste flexibilní. Jak to už tak v IT bývá, některé práce mají své priority a termíny dodání.
 • Ukončil/a jste střední školu maturitou. A zároveň už máte alespoň pár letou praxi.
 • Angličtina Vám jde od ruky. V IT bez základní angličtiny nepřežijete a ve společnosti s mezinárodním vedením to platí dvojnásob.
 • Výhodou je přehled případně reálné zkušenosti v následujících oblastech:  Maven, Git, Docker, Kubernetes, WSO2, Angular, Struts 2.

Co vám ještě nabízíme?

 • V Komerční pojišťovně máme přátelskou a neformální pracovní atmosféru. Často se potkáváme i mimo práci třeba na sportovních turnajích a výletech.
 • Sídlíme v Danube House na Florenci/v Karlíně. Dostanete se k nám bezpečně i na kole po cyklostezce.
 • Šikovné kolegyně a kolegy rádi podpoříme v kariérním růstu v rámci skupiny Komerční banky/Société Générale v České republice, popř. mezinárodně.
 • Rádi vás odměníme balíčkem benefitů (bonusy – individuální i kolektivní, stravenky, cafeterie, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění, výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových), akciový program, jazykové a další vzdělávání, slevy na služby v rámci skupiny SG, otcovské volno, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity atd.)

Místo výkonu práce: Praha

Rádi o vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme. Napište nám.
V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na následující kontakty:

Komerční pojišťovna, a.s.
Oddělení lidských zdrojů
Karolinská 1/650
186 00 Praha 8
E-mail: komercpoj@teamio.eu

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články