Kooperativa hledá: Specialista řízení upisovacích rizik – junior (možný i zkrácený úvazek)

Do Odboru upisovacích rizik a aktuárské funkce hledáme novou kolegyni či nového kolegu, která/ý nám pomůže připravit kvalitní datovou základnu pro naši činnosti a zároveň získá zkušenosti s řízením upisovacích rizik v pojišťovně. Hledáme pomoc s analýzou datových podkladů, které v naší práce využíváme a s validací jejich obsahu stejně jako efektivní zpracování těchto dat. Budete podporovat činnosti řízení upisovacích rizik, jako je vyhodnocování upisovacích limitů na portfoliové úrovni případně monitoring trvalé postačitelnosti pojistného. Nabízíme také možnost zkráceného úvazku, min. 3 dny v týdnu (např. pro studenty končící vysokou školu).

Co vás čeká?

  • Spolupráce na sledování upisovacích limitů
  • Podpora při vyhodnocování trvalé postačitelnosti pojistného a produktových změn
  • Spolupráce na dalších činnostech řízení upisovacích rizik (mapování rizik apod.)
  • Uspořádání datových zdrojů
  • Možná spolupráce na úkolech aktuárské funkce

Co by vám nemělo chybět:

  • VŠ vzdělání matematického, případně ekonomicko-pojistného zaměření
  • Analytické schopnosti a základní zkušenosti s organizací dat (např. dobrá orientace v kontingenčních tabulkách)
  • Komunikativnost a schopnost prezentovat a odůvodnit závěry své práce
  • Pečlivost
  • Pozice je vhodná i pro absolventy, případně studenty posledního ročníku oborů zaměřených na pojišťovnictví a pojistnou matematiku (potřebujeme úvazek min. 3 dny v týdnu)

Co vám nabídneme?

  • Výhody plynoucí ze zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • Práci v moderním, rychle se rozvíjejícím oddělení
  • Flexibilní pracovní dobu, kancelář i home office
  • 5 týdnů dovolené, 5 free days, 1 care day, 1 charity day
  • Stravenky (a firemní kantýnu, kde je využijete)
  • Cestovní pojištění zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč/ měsíčně) či investiční životní pojištění (až 3.150 Kč/ měsíčně)
  • Cafeterii umožňující vybrat si zážitky či produkty (9.000 bodů/ rok)
  • Rozsáhlý systém vzdělávání - máme interní i externí školení, interní kouče, firemního psychologa či lince do Sedua a Digiskills
V případě Vašeho zájmu prosím reagujte v tomto formuláři.

Nejsou žádné komentáře.

Související články