Akademie pojištění

Akademie pojištění

IČO: 729 30 462

Sídlo: Školská 154
Ronov nad Doubravou
538 42

Telefon: 601 591 156

Web: https://akademiepojisteni.cz/


Mezi osvědčené způsoby vzdělání a osobního rozvoje finančních poradců patří čtení knih a e-booků, poslouchání podcastů, sledování video kurzů, návštěva seminářů či osobní konzultace od lidí, kteří jsou ve svém oboru respektovanými odborníky a jsou ochotni své zkušenosti sdílet s ostatními. Akademie pojištění nabízí přístup k uvedeným informačním kanálům, které pomáhají vykonávat profesí poradce dle standardů současného finančního světa.

Akademie pojištění pomáhá svým členům získat náskok před konkurencí, protože nabízí nezávislé, exkluzivní a ucelené informace. Filosofií Akademie je poskytovat kvalitní obsah zdarma. Získání některých informací a jejich zpracování však stojí větší úsilí a mnoho času. Některé produkty, služby a články jsou proto placené. Vybrané peníze jsou použity na další rozvoj Akademie a 15 % z každé směřuje do nadace Dobrý Anděl.

Za projektem Akademie pojištění stojí Dušan Šídlo, který je analytikem a expertem na pojištění, nadšencem do InsurTech, autorem několika knih a stovek článků, lektorem a tvůrcem několika srovnávacích ukazatelů.

Související články