OK GROUP a.s.

OK GROUP a.s.

IČ: 25561804

Sídlo: Mánesova 3014/16, 612 00 Brno

Telefon: +420 542 216 235

Web: http://www.okgroup.cz/


Akciová společnost OK GROUP a.s. je ryze českou pojišťovací makléřskou společností. Za dobu svého působení, tj. od vzniku v roce 1999, si na českém pojistném trhu získala svým profesionálním a transparentním přístupem značnou kredibilitu. Zodpovědný přístup uplatňuje jak při správě vlastní společnosti, tak při řízení rizik a optimalizaci pojistné ochrany svých klientů, a to vše s důrazem na to, aby vše, co dělá,  bylo v souladu s platnou legislativou.

OK GROUP a.s. poskytuje kompletní servis ve všech oblastech pojištění, například pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, zemědělského pojištění, občanského pojištění, pojištění obecního majetku, pojištění odpovědnosti a risk managementu.

Společnost OK GROUP a.s. je zakládajícím členem a leaderem silného profesního uskupení OK HOLDING, jehož členové jsou nezávislými zprostředkovateli pojištění, spoření a investic, poskytovateli úvěrů či ekonomickými a dotačními poradci. OK HOLDING patří s předepsaným pojistným cca 1,9 mld. Kč mezi TOP 5 pojišťovacích makléřů v ČR.

Vizí společnosti je spoluvytvářet a chránit hodnoty svých klientů.

Související články