Wüstenrot pojišťovna, a.s.

Wüstenrot pojišťovna, a.s.

IČ: 28400682

Web: http://www.wuestenrot.cz/


Wüstenrot – zakladatel stavebního spoření

Rok 1921, německé městečko Wüstenrot, „Spolek přátel“ a jeho motto „Každé rodině střechu nad hlavou“. Tím začala historie stavebního spoření na evropském kontinentě a také stavební spořitelny Wüstenrot, která se stala základem finanční skupiny Wüstenrot. Na základě expanze do mnoha evropských zemí a také spojením s jednou z největších německých pojišťovacích společností Württembergische AG se Wüstenrot stal významnou mezinárodní finanční institucí.

Wüstenrot v České republice

I v naší zemi je jméno Wüstenrot úzce spojeno s počátky stavebního spoření. Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s. zahájila svou činnost na podzim roku 1993, v roce, kdy byl přijat zákon o stavebním spoření.

Wüstenrot poskytuje svým klientům ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Po stavebním spoření přišlo v roce 1999 životní pojištění, začátkem roku 2003 nabídl Wüstenrot hypotéky jako další formu financování bydlení. V roce 2006 bylo portfolio Wüstenrotem poskytovaných služeb rozšířeno o neživotní pojištění, zaměřené především na pojistnou ochranu rodiny a bydlení a pojištění motorových vozidel.

Externí spolupráce

Jste finančním poradcem? Pojišťovacím agentem či makléřem? Zprostředkováváte úvěry? Pokud Vás zaujaly naše produkty a chtěli byste se podílet na jejich úspěšném prodeji, staňte se našimi partnery!

Pro navázání externí spolupráce stačí stáhnout, vyplnit a zaslat přiložený formulář (zde) (sešit MS Excel)přiložený formulář (zde) na schránku eoc-partners@wuestenrot.cz. V případě, že se chcete stát finančním poradcem interní obchodní sítě, klikněte zde. Následně budete kontaktováni zástupcem naší společnosti, který s Vámi dohodne další postup.

Byla zakoupena Allianz.

Antimonopolní úřad dal zelenou prodeji pojišťovny Wüstenrot Allianz

ČNB povolila Allianz převzetí konkurenční pojišťovny Wüstenrot

 

Kontakt:

Na Hřebenech II 1718/8
140 23 Praha 4
bezplatná infolinka: 800 22 55 55

e-mail: kontakt@wuestenrot.cz
http://www.facebook.com/wustenrotcr

Související články