Andrew Quirke

Andrew Peter Quirke

Funkce: Generální ředitel DEFEND INSURANCE GROUP

Andrew Quirke vystudoval bakalářský obor geologie a geofyzika na britské univerzitě v Leicesteru a na univerzitě v Manchesteru absolvoval magisterské studium se specializací na finance a marketing.

Do roku 1991 pracoval Andrew Quirke ve Velké Británii jako Project Manager a Business Development Manager. Cestu do střední Evropy mu otevřela společnost VP Consulting Europe, jejíž pobočku založil v České republice a stal se jejím ředitelem.

V letech 1999-2003 působil jako finanční ředitel ve společnostech Carlife PMP spol. s r.o. a MAI Insurance Brokers s.r.o.

Od roku 2003 do roku 2009 byl Andrew Quirke generálním ředitelem společnosti Carlife PMP spol. s r.o.. Společnost Carlife byla členem skupiny Lifeco Group, kterou založili v roce 1999 investoři z Velké Británie se záměrem nabízet produkty speciálního automobilového připojištění.

V roce 2009 zakoupila 100% majetkových práv skupiny Lifeco Group skupina QBE Group a Andrew Quirke se stal obchodním ředitelem divize Product Protection pro střední Evropu a následně od dubna 2011 do ledna 2012 dočasně zastával funkci generálního ředitele QBE v České republice.

Momentálně působí jako generální ředitel DEFEND INSURANCE GROUP.

LinkedIn profil

Související články