Allianz Real Estate zvítězila v žebříčku 100 největších realitních investorů


			Allianz Real Estate zvítězila v žebříčku 100 největších realitních investorů
21.5.2019 Téma

Allianz je nejenom silná pojišťovna s více než stoletou tradicí, ale i silný investor. Potvrdil to průzkum společnosti IPE Real Assets, který hodnotí největší světové investory v oblasti nemovitostí. První příčku v něm obsadila Allianz Real Estate.

Žebříček stovky největších realitních investorů 2019 vycházel z průzkumu IPE Research a z veřejně dostupných informací, pocházejících převážně ze zveřejněných výročních zpráv.

Na druhé místo se dostala společnost China Investment Corporation a na třetím místě skončila ADIA (Abu Dhabi Investment Authority) ze Spojených arabských emirátů.


Mohlo by vás zajímat: Tomáš Síkora: CreaSoft zdigitalizoval proces záznamu z jednání


Allianz, reality

Allianz Real Estate je strategickou realitní společností v rámci Allianz Group a vedoucím mezinárodním správcem investic do nemovitostí a aktiv. Allianz Real Estate vyvíjí a realizuje portfolio a investiční strategie na míru pro Allianz na celém světě a zvažuje přímé i nepřímé investice a úvěry na nemovitosti.

Provozní řízení investic a aktiv je v současné době prováděno v pěti regionech - západní Evropě (Belgie, Francie, Itálie, Lucembursko, Portugalsko, Španělsko), severní a střední Evropě (Rakousko, střední a východní Evropa, Německo, Irsko, severské země, Švýcarsku), USA , Asii a Tichomoří. Sídlo Allianz Real Estate se nachází v Mnichově a Paříži.

Na celý průzkum v angličtině se můžete podívat ZDE. 

Zdroj: Allianz Real Estate

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články