ČPP již popáté zvítězila v golfovém turnaji pojišťoven Docucom Insurer of the Green

2.9.2016 Spektrum

ČPP oslavila triumfální úspěch v golfovém turnaji pojišťoven Docucom Insurer of the Green 2016. Čtyřčlenný tým ČPP vedený generálním ředitelem Jaroslavem Besperátem se radoval z vítězství již popáté v řadě. Šestý ročník populárního turnaje se letos odehrál na karlštejnském golfovém hřišti.

Kromě vydařeného počasí a přátelské atmosféry se letošní turnaj pyšnil také účastí nejlepší domácí profesionální golfistky Kláry Spilkové, která kapitánovi vítězného týmu Jaroslavu Besperátovi osobně předala putovní pohár pro nejlepší golfisty v pojišťovnictví. „Baví nás vyhrávat a baví nás to tím víc, čím těžší to je. Po prvních jamkách jsem chtěl ze hřiště utéct, ale dokázal jsem se zvednout a přinést solidní výsledek," glosoval výhru šéf ČPP.

golf_generalova

V kategorii partnerů triumfoval tým Bridgestone Golf v čele se Zbyňkem Kemrem, jenž přinesl 29 brutto bodů. Jitka Chizzola z DAS pojišťovny zase vyhrála cenu Casa Moderna nearest to the pin a díky tomu získala jako výhru luxusní designové křeslo. Cenu Deloitte longest drive mezi muži získal Michal Mencl. Za Šafra&partneři AK ukořistil z turnaje cenu Three par challenge Martin Bešta, jenž na tříparech zahrál čtyřikrát par.