Top-Pojištění.cz spouští první porovnávač pojištění domácností na českém trhu


			Top-Pojištění.cz spouští první porovnávač pojištění domácností na českém trhu
24.3.2011 Téma

Společnost Top-Pojištění.cz dnes spustila na internetu unikátní nástroj pro porovnávání pojištění domácností. Jedná se o první komplexní službu na českém trhu, která dokáže porovnávat cenu i kvalitu pojistných produktů v oblasti ochrany majetku. Klienti si prostřednictvím portálu www.top-pojisteni.cz mohou nyní snadno a rychle nastavit potřebné parametry pojištění, při sjednávání pojištění navíc výrazně ušetří.


Češi mají od dnešního dne možnost pohodlně vybírat z odlišných nabídek v oblasti pojištění domácností. Služba společnosti Top-Pojištění.cz totiž v současnosti porovnává produkty devíti pojišťoven, díky čemuž představuje nejkvalitnější servis v rámci pojištění majetku na tuzemském trhu. Klienti se mohou nově rozhodovat nejen na základě ceny, ale také rozsahu poskytovaných doplňkových služeb. Pohodlně si tak sjednají pojištění na míru.


V poslední době jsme registrovali sílící poptávku v rámci pojištění majetku. Na českém internetu přitom dosud chyběl kvalitní a srozumitelný nástroj, který by umožnoval komplexní porovnání nabídek pojišťoven v této oblasti. Rozhodli jsme se to změnit a klientům nabídli všechny potřebné informace pro snadný výběr nejvhodnějšího produktu,“ sdělil Pavel Ronovský, jednatel společnosti Top-Pojištění.cz, která již provozuje úspěšné porovnávače povinného ručení, havarijního pojištění či pojištění na cesty. „Naše služby samozřejmě plánujeme rozšiřovat i nadále, za zajímavé považujeme například porovnávače v oblasti pojištění nemovitostí či pojištění odpovědnosti,“ doplnil Ronovský.


Společnosti Top-Pojištění.cz se v rámci nové služby podařilo sladit různorodé parametry pojistných produktů. Každá pojišťovna totiž při tvorbě pojištění domácností volí odlišnou strategii. Nejdůležitějším krokem bylo propojení rozdílných rozsahů krytí pojistných rizik a limitů plnění. Na portálu www.top-pojisteni.cz je tak nyní k dispozici maximum nezávislých informací, na základě kterých mohou klienti jednoduše a kvalifikovaně volit mezi jednotlivými produkty.


Při tvorbě porovnávače jsme si uvědomovali, že největším úskalím bude nalézt shodu mezi odlišnými produkty pojišťoven tak, abychom mohli klientům nabídnout plnohodnotné pojištění. Naší ambicí je totiž poskytnout možnost komplexního porovnání, tedy nejen ceny, ale i kvality,“ zdůraznil Roman Sznapka, produktový manažer společnosti Top-Pojištění.cz. „Podařilo se nám vytvořit službu, pomocí které získají návštěvníci našeho portálu nejucelenější přehled o pojistných produktech. Díky našemu významnému postavení na trhu mohou navíc získat velmi výhodné cenové podmínky,“ doplnil Sznapka.

Top-pojištění.cz

Zdroj: Top-pojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS