Wüstenrot oslavil dvacáté jubileum s úspěšnými olympioniky


			Wüstenrot oslavil dvacáté jubileum s úspěšnými olympioniky

Finanční skupina Wüstenrot oslavila v pátek 10. srpna 2012 dvacáté výročí založení v České republice. Narozeninovou party, která se konala ve všech prostorách pražského Žofína, ozdobili svojí účastí i olympijští medailisté – Mirka Knapková a Ondřej Synek.

Kromě Ondřeje Synka pozvala finanční skupina Wüstenrot na oslavy i další sportovce, jejichž sponzoringu se dlouhodobě věnuje – střelkyni Kateřinu Emmons, skicrossaře Tomáše Krause, snowboardistku Ester Ledeckou a skokana na lyžích Romana Koudelku.

Oslava jubilea byla určena především zaměstnancům, externím spolupracovníkům a spolupracujícím firmám, všem, kteří se v průběhu uplynulých dvaceti let podíleli na vybudování současné pozice Wüstenrotu - stabilní finanční skupiny. Během večera byli oceněni nejlepší a nejdéle pracující zaměstnanci.

Součástí programu večera byla i tombola ve prospěch Dětského domova v Horní Čermné, který Wüstenrot dlouhodobě finančně podporuje. K výtěžku z prodeje lístků do tomboly přibylo nakonec dalších 20 000 korun – částka, která byla hlavní výhrou a kterou její výherce obratem věnoval dětskému domovu. Celková částka pro dětský domov tak činila 54 740 korun. Symbolický šek převzal z rukou generálního ředitele Pavla Vaňka ředitel domova Luděk Bílý.

Slavnostním večerem provázel moderátor Vojtěch Bernatský, na programu bylo vystoupení Janka Ledeckého s kapelou, zpěvačky Dashy se skupinou Top Bend či ukázky tanečního umění v podání Michala Kostovčíka a Evy Krejčířové. Vyvrcholením večera byl  ohňostroj.

Wüstenrot

Zdroj: Wüstenrot

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS