Finančním ředitelem skupiny AXA ČR/SR byl jmenován Laurent Jaumotte


			Finančním ředitelem skupiny AXA ČR/SR byl jmenován Laurent Jaumotte

Finančním ředitelem skupiny AXA v České republice a na Slovensku byl s účinností od července 2017 jmenován Laurent Jaumotte (45). Přichází z AXA Lucembursko, kde zastával stejnou pozici od roku 2011.

Laurent Jaumotte nahradil Sébastiena Guidoniho, který se po čtyřech letech práce v Praze rozhodl přijmout novou profesní výzvu v rámci skupiny AXA mimo ČR. 

„Těší mě, že Laurent posílil vedení skupiny AXA v České republice a na Slovensku. Jsem přesvědčený, že ve své roli využije mnohaleté profesní i manažerské zkušenosti a pomůže naplnit stanovené cíle naší skupiny. Ty jsou spojené především s dalším rozvojem jejího podnikání včetně nezbytné transformace tak, abychom byli připraveni na náročné úkoly budoucnosti,“ řekl ke jmenování nového finančního ředitele Robert Gauci, generální ředitel skupiny AXA ČR/SR.


Mohlo by vás zajímat: 15 milionů jako podpisový bonus? To není Real Madrid. To je AIG


Robert Gauci zároveň poděkoval Sébastienovi Guidonimu za jeho práci, kterou pro skupinu AXA v České republice a na Slovensku odvedl, a popřál mu mnoho úspěchů v jeho budoucí profesní kariéře v rámci celosvětové skupiny AXA. 

Laurent Jaumotte pochází z Belgie. Vystudoval Univerzitu v Antverpách se zaměřením na finance a daně. Svou kariéru zahájil v roce 1996 v pobočce švýcarské pojišťovny Winterthur v Bruselu. Během devítiletého působení zde zastával různé pozice v rámci finančního oddělení. Následně přešel do pojišťovací skupiny Atradius v belgickém Namuru, ve které řídil oblast financí pro Francii, Belgii a Lucembursko. Začátkem roku 2011 přijal nabídku AXA Lucembursko na post finančního ředitele a člena výkonného vedení společnosti, které zastával do června letošní roku. 

„Těším se na spolupráci s novými kolegy a obchodními partnery skupiny AXA v České republice a na Slovensku. Čeká nás řada náročných úkolů, které vyplývají z naší dlouhodobé strategie založené na důsledné proklientské orientaci, posilování vztahů se zákazníky a posunu do role partnera, který stojí po boku klienta ve všech klíčových momentech jeho života,“ komentuje své jmenování finančním ředitele skupiny AXA ČR/SR Laurent Jaumotte.

Zdroj: AXA ČR/SR

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články