CreaSoft

CreaSoft

IČO: 27155030

Sídlo: U libeňského pivovaru 63/2
180 00 Praha 8

Telefon: +420 234 139 142

Web: https://www.creasoft.cz/


Od roku 1998 vyvíjíme softwarová řešení výhradně pro sektor zprostředkování finančních produktů.

Pomocí našich systémů lze efektivně spravovat klientský kmen, zpracovávat a vyplácet provize, řídit a vyhodnocovat výkon firmy, vyhodnocovat informace o cílech a přáních klientů, sestavovat individuální finanční plány nebo objektivně srovnat parametry pojistných produktů a bezpapírově uzavřít smlouvy a to vždy v souladu s požadavky legislativy. Všechna řešení nabízíme formou služby nebo prodejem licence s následnou podporou.

Zpracováváme  data od více než 100 finančních institucí, vedeme agendu 15 tisíc zprostředkovatelů, evidujeme  více než 2 miliony zákaznických smluv a spolupracujeme s více než 20 významnými zprostředkovateli na českém i slovenském trhu.

Společnost CreaSoft v listopadu 2021 spojila síly a aktivity s IFA Services (IT specialista na hypoteční a úvěrové nástroje) pod nově založenou společnost TORKILD, a.s. Majoritním akcionářem této společnosti jsou současní majitelé CreaSoft. Artur Petržilka, majitel IFA Services, získal minoritní podíl. Vedením byl pověřen Tomáš Síkora, současný ředitel společnosti CreaSoft.

Související články