CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o.

CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o.

IČO: 25943081

Sídlo: Jana Palacha 1552
53002 Pardubice - Zelené Předměstí

Telefon: 466 610 045

Web: http://www.czechinsurance.cz/


Společnost CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o. vznikla v roce 2000 a orientuje se na profesionální služby v oblasti pojišťovnictví v plném rozsahu, který dnešní pojistný trh nabízí. Abychom našim klientům byli schopni vytvořit optimální portfolio, spolupracuje naše společnost s renomovanými pojišťovnami, které působí na českém trhu.

Výhodou této formy činnosti je nezávislost naší společnosti na jedné pojišťovně. Díky tomu má klient možnost výběru s přihlédnutím na jeho individuální požadavky a aktuální situací na pojistném trhu.

Společnost CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o. provozuje zprostředkovatelskou činnost v pojišťovnictví jako pojišťovací agent i jako pojišťovací makléř.

Pojišťovací makléř zastupuje svého klienta a spravuje jeho pojistné zájmy na základě vzájemné smlouvy nebo plné moci a to v souladu se zákonem č. 38/2004 Sb. o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí a o změně živnostenského zákona.

Makléřská společnost CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o. poskytuje svým klientům řadu služeb, které dohromady tvoří komplexní program zajištění péče o řízení rizik a pojištění podniků.

Hlavním zaměřením společnosti je poradenská a zprostředkovatelská činnost v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik včetně likvidace pojistných událostí. V rámci komplexního servisu poskytujeme našim klientům také služby v oblasti zaměstnaneckých pojistných programů a individuálního pojištění managementu.

Pravidelně se snažíme vyhodnocovat produkty v souvislosti s požadavky našich klientů, což zajišťuje nejoptimálnější kombinaci pro vytvoření pojistného programu. U předložených nabídek není jediným kritériem pouze výše pojistného, ale i krytí jednotlivých rizik, solventnost pojišťoven, způsob a termíny likvidace případných pojistných událostí. 

Související články