Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna

IČO: 63 99 85 30

Sídlo: Pobřežní 665/23
186 00 Praha 8

Telefon: 957 444 555

Web: http://www.cpp.cz/


Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění.

ČPP si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů.

Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Aktuálně spravuje více než 1,8 milionu smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů.

ČPP je od roku 2005 součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností v 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům.

Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 100 poboček a 220 kanceláří na celém území ČR.

Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz

Související články