MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o.

MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o.

IČO: 25666428

Sídlo: Pod Parukářkou 39/4
Žižkov
130 00
Praha 3

Telefon: +420 226 284 200

Web: http://www.mai-cee.com/cz/


MAI INSURANCE BROKERS s.r.o. je součástí největší nezávislé sítě pojišťovacích a zajišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě. Jediným společníkem je MAI CENTRAL EASTERN EUROPE LIMITED, která se od doby svého založení v roce 1990 postupně rozšířila do celé střední a východní Evropy.

V současnosti společnost poskytuje služby prostřednictvím sítě svých poboček ve 23 zemích regionu a ve spolupráci s našimi dlouhodobými partnery spravuje pojištění v 29 zemích střední a východní Evropy.

MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o. byla v ČR založena v roce 1998 a na českém a slovenském pojistném trhu patří mezi 20 největších pojišťovacích makléřských společností.

Společnost se zaměřuje zejména na pojištění průmyslu a podnikatelů.Tým kvalifikovaných odborníků  pomáhá zprostředkovat nejvhodnější pojištění a v úzké spolupráci s klienty navrhuje optimální pojistné i zajistné programy.

Významnou součástí služeb je také kvalitní risk management. Samozřejmostí je efektivní systém likvidace škod. Díky našemu silnému zahraničnímu propojení využíváme nejen lokálních, ale i zahraničních zkušeností.

Související články