Jan Štok byl jmenován výkonným ředitelem MAI CEE


			Jan Štok byl jmenován výkonným ředitelem MAI CEE

Nezávislý pojišťovací makléř MAI Central and Eastern Europe Ltd (MAI CEE) dnes jmenoval Jana Štoka svým novým výkonným ředitelem. Jan Štok dosud působil v pozici ředitele MAI INSURANCE BROKERS pro Českou republiku.

 

Jan Štok ve funkci nahrazuje Jeffrey Mannerse, jehož odchod z MAI CEE se plánoval od počátku roku. „Chtěl bych tímto poděkovat Jeffreymu za jeho dlouholetou práci pro MAI a přeji mu do budoucna mnoho úspěchů a hodně štěstí.” Jeffrey Manners uvedl: „Plánovaným příchodem nových investorů do MAI jsem splnil svůj mandát a rád bych si nyní odpočinul a věnoval se svým dalším zájmům. MAI opouštím s vědomím, že jej přenechávám v dobrých rukou.“

Od svého nástupu do MAI CEE v roce 2002 Jan Štok úspěšně řídí projekty MAI CEE v oblasti likvidace pojistných událostí a je rovněž zodpovědný za vedení poboček v České republice a na Slovensku. Posledních sedm let je rovněž členem vedení MAI CEE. Jan Štok vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Titul MBA získal na DePaul University, Chicago. Svou kariéru zahájil v České exportní bance v roce 1998 a poté pracoval pro specializovaného makléře TR Structured Finance. Mezi jeho koníčky patří sport a hudba. Jan Štok je rovněž členem prezidia Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM).

Nově jmenovaný ředitel uvedl, že jeho prvořadým cílem je dokončit proces změny investorů. Mezi své hlavní dlouhodobé cíle ve funkci považuje posílení pozice MAI CEE a to jak rozvojem stávajících poboček, tak i expanzí do dalších zemí a posílení pozice MAI jako lídra mezi nezávislými pojistnými makléři tohoto regionu.

Společnost MAI CEE zahájila svou činnost v roce 1991 v Budapešti. Expanzí do dalších zemí se postupně stala lídrem mezi nezávislými pojistnými makléři poskytující služby ve 29 zemích regionu střední a východní Evropy a střední Asie.

Zdroj: MAI CEE Insurance Brokers

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS