MAI CEE mění vedení. Kdo se stal generálním ředitelem skupiny?


			MAI CEE mění vedení. Kdo se stal generálním ředitelem skupiny?

Společnost MAI CEE, zavedený a uznávaný poskytovatel vysoce kvalitního řešení v oblasti pojištění, zaměstnaneckých výhod a řešení pro řízení rizik v regionu východní Evropy, oznámil změnu ve svém vedení. Generálním ředitelem skupiny se stal Piotr Cieslak. Na této pozici tak nahrazuje Jana Štoka, který se rozhodl funkci opustit. Jde o další krok v plánované strategii růstu MAI CEE a další expanzi v regionu.

Piotr Cieslak začal svou kariéru jako pojišťovací makléř v roce 1996 ve společnosti Sedgwick. Po akvizici Sedgwicku zůstal u společnosti MARSH a později se přemístil do společnosti JLT, kde se zabýval péčí o domácí i zahraniční klienty. V roce 2002 pak nastoupil do MAI Polsko a od roku 2008 byl členem poradního sboru skupiny MAI CEE. Od svého jmenování generálním ředitelem MAI CEE Polsko v roce 2011 dosáhlo MAI v Polsku významného růstu a stalo se jedním z předních makléřů polského pojišťovacího průmyslu. Piotr Cieslak má magisterský titul, absolvoval Vysokou školu ekonomickou ve Varšavě.


Mohlo by vás zajímat: Soustavné zlepšování solventnosti v Německu


Jan Štok úspěšně završil své funkční období jako generální ředitel skupiny, provedl MAI CEE zásadními změnami a bude i nadále cenným členem managementu skupiny se zaměřením na Českou republiku a Slovensko. Bude mít rovněž na starosti strategické akvizice skupiny v regionu CEE.

David Street, předseda představenstva MAI CEE a generální ředitel skupiny RMS Group, řekl: „Velice oceňujeme vynikající práci, kterou Jan Štok jako generální ředitel skupiny v období složité transformace MAI CEE pro společnost vykonal. I když se Jan rozhodl odstoupit z funkce generálního ředitele, jsme potěšeni, že zůstane součástí vedení MAI CEE. Piotr přináší 23 let zkušeností v oblasti obchodu a řízení a bude vyvíjet a realizovat naši strategii na mezinárodních i domácích frontách, aby bylo zajištěno poskytování kvalitních služeb a ziskový růst.“


Mohlo by vás zajímat: Vladimír Krajíček: Klienti si přestávají uvědomovat vlastní odpovědnost


„Jsem poctěn a nadšen, že můžu vést skupinu MAI CEE. MAI CEE je skutečně regionální značka plná talentovaných a loajálních lidí. Díky našemu regionální pokrytí máme silnou pozici na řadě trhů CEE a i nadále se budeme zaměřovat na poskytování kvalitních služeb našim klientům s cílem zajistit dlouhodobý růst. Chtěl bych zároveň poděkovat Janovi za jeho pozoruhodné vedení MAI CEE náročným transformačním obdobím a těším se na úzkou spolupráci s Janem v následujících letech,“ okomentoval své jmenování Piotr Cieslak.

„Bylo mi ctí provést skupinu MAI CEE čtyřmi náročnými roky její transformace do pozice silného regionálního hráče. S pokorou jsem sledoval odhodlání a poctivě odvedenou práci týmu kolegů v mnoha zemích, za což bych jim všem rád poděkoval. Těším se na pokračování spolupráce nejen s našimi zaměstnanci, ale i partnery ve své nové roli. Mám radost, že skupinu předávám ve fázi pokračujícího růstu a expanze,“ doplnil závěrem Jan Štok.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články