ePojisteni.cz majetkově vstupuje do společnosti Tarifomat


			ePojisteni.cz majetkově vstupuje do společnosti Tarifomat
12.12.2014 Akvizice a fúze

Společnost ePojisteni.cz, největší český srovnávač a prodejce online pojištění, majetkově vstoupila do společnosti Tarifomat, která je největším tuzemským srovnávačem mobilních tarifů a zároveň patří mezi nejvýznamnější srovnávače energií. 

„Majetkový vstup do Tarifomatu je strategickým krokem skupiny ePojisteni.cz s cílem rozšířit sadu produktů, které našim klientům umožňují optimalizovat rodinné finance o oblast mobilních a datových tarifů a energií,“říká Dušan Šenkypl, CEO a zakladatel společnosti ePojisteni.cz. 

Tarifomat již využilo 150 tisíc zákazníků a tento rok uzavřel smlouvy v hodnotě více než 340 miliónů Kč. „Od vstupu ePojisteni.cz si slibujeme další výrazný nárůst klientů, kterým pomáháme optimalizovat náklady na mobilní tarify. Naším dalším jednoznačným cílem je stát se jedničkou v oblasti srovnání cen plynu a elektrické energie,“ říká majitel a ředitel společnosti Tarifomat, Pavel Černoch.

Skupina ePojisteni.cz zároveň dokončuje transformaci do holdingové struktury zastřešené společností NetBrokers Holding a.s. se základním kapitálem 433 miliónů Kč. Cílem je zjednodušení a ztransparentnění struktury skupiny, která je dominantním hráčem nejen v oblasti online pojištění, ale i leadgeneration, mobilního marketingu a slevového trhu. NetBrokers Holding a.s. bude aktuálně držet 50% podíl ve společnosti Tarifomat s opcí vedoucí k získání kontrolního podílu.

Webové portály Tarifomatu a skupiny NetBrokers Holding využívá přes 3,000,000 uživatelů v České republice a na Slovensku. ePojisteni.cz uzavřelo již více než 350,000 pojistných smluv a ostatní projekty skupiny zprostředkovaly ecommerce transakce v hodnotě více než 5 miliard Kč, čímž se řadí mezi nejvýznamnější české ecommerce subjekty. 

Více informací naleznete na stránkách ePojisteni.cz a Tarifomat.cz.

ePojisteni.cz, Tarifomat.cz

Zdroj: ePojisteni.cz, Tarifomat.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články