Penzijní společností roku 2014 je Penzijní společnost České pojišťovny


			Penzijní společností roku 2014 je Penzijní společnost České pojišťovny
14.11.2014 Pojistný trh

Penzijní společnost České pojišťovny (PSČP) obhájila své loňské prvenství a stala se nejlepší penzijní společností v soutěži Banka roku. Tuto kategorii vyhrála již popáté. V žebříčku zabodovala i mateřská Česká pojišťovna, která zvítězila mezi pojišťovnami.

Fondy PSČP jsou úspěšné. „Daří se našemu Transformovanému fondu i účastnickým fondům. Jsme jedna z mála penzijních společností, které se na konci roku budou moci pochlubit splněním zákonného limitu 50 milionů Kč vkladů ve všech účastnických fondech,“ potvrzuje generální ředitel a předseda představenstva PSČP Vladimír Bezděk.

Penzijní společnost České Pojišťovny ve srovnání s ostatními společnostmi dosahuje špičkového zhodnocení. Letos v říjnu dosáhl její Vyvážený účastnický fond výnosu 5,3 % od svého loňského založení. Za minulý rok si Transformovaný fond připsal nadprůměrných 2,1 % p.a.

Zhodnocení ale není to jediné, čím Penzijní společnost České pojišťovny vyniká. Klienti oceňují kvalitu služeb. Na Klientském portálu mohou průběžně sledovat, jak jejich finance uložené na penzi rostou, a jednoduše zde mohou měnit i výši svých příspěvků, nebo provádět změny smlouvy.

Penzijní společnost České pojišťovny pečuje o 1,3 milionu klientů, kteří u ní mají uloženo přes 80 miliard Kč.

Penzijní společnost České pojišťovny

Zdroj: Penzijní společnost České pojišťovny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články