Strojírenský veletrh pojištěn u Generali


			Strojírenský veletrh pojištěn u Generali
5.9.2008 Pojistný trh

Pojišťovna Generali pojistí takřka cokoliv přesně na míru. Tentokrát pojišťuje exteriérovou expozici významných milníků českého strojírenství v rámci 50. výročí Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno 2008.

Napadlo vás někdy při procházce areálem brněnského výstaviště, že ty drahé exponáty někdo musel pojistit? Téměř veteránský kus jako traktor Zetor 25, světový hit mezi letouny Blaník L13 nebo hrdinka vojenských filmů Praga V3S mají totiž značnou hodnotu.

A tato hodnota je na letošním 50. ročníku MSV chráněna opravdu dobře. Exteriérovou expozici významných exponátů totiž pojistila pojišťovna Generali, která je partnerem této akce světového významu. Každý, kdo navštíví ve dnech 15. - 19. září areál brněnského výstaviště bude mít možnost vidět významné milníky, které dokumentují vysokou úroveň českého strojírenství za posledních 50 let. Zároveň se zde představí firmy s jejich stávající produkcí, které i dnes hrají významnou roli v segmentu a českém exportu. Expozice také ilustruje slogan letošního ročníku veletrhu „Budoucnost vždy začínala v Brně“.

Pro návštěvníky této zajímavé výstavy připravila pojišťovna Generali ještě jedno překvapení. Během zahájení celého veletrhu si návštěvníci mohou vyzkoušet „slavný“ simulátor nárazu Generali. Na vlastní kůži tak pocítí řízený náraz automobilu a následné přetočení na střechu.

Zdroj: Generali

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články