UNIQA vrátila část pojistného klientům beze škod


			UNIQA vrátila část pojistného klientům beze škod
12.6.2009 Pojistný trh

Již druhým rokem mohou někteří klienti pojištění u UNIQA pojišťovny čerpat za své zaplacené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění v případě vzniku škody, anebo část pojistného ve formě tzv. bezeškodního bonusu zpět na jejich účet v případě, kdy jim během roku žádná škoda nevznikne. Letos se dočkalo vrácení peněz na 1.700 klientů, kteří celkem obdrželi 1,6 milionu korun.

Umožňuje to věrnostní program Q-Partner, v němž jsou sdruženi privátní zákazníci, kteří mají u UNIQA pojišťovny uzavřeno více smluv majetkového i životního pojištění v konkrétní kombinaci odpovídající optimální skladbě ochrany zdraví a majetku. Celkem jde asi o 5.000 osob. Z toho vyplývá, že na bezeškodní bonus „dosáhla“ letos více než třetina z nich. Nejčastěji bylo vyplaceno klientovi 1.000 korun (bezeškodní bonus může činit 300, 500, 1000 nebo 1.500 korun podle výše ročního pojistného).

Cílem programu Q-Partner je motivovat klienty k všestranné pojistné ochraně od UNIQA pojišťovny a současně je za jejich odpovědný přístup každoročně odměnit. Program Q-Partner je v oblasti občanského pojištění na trhu ČR stále jedinečný.

UNIQA pojišťovna

Zdroj: UNIQA pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články