INSIA již podruhé uspěla v tvrdé konkurenci nejrychleji rostoucích společností střední Evropy


			INSIA již podruhé uspěla v tvrdé konkurenci nejrychleji rostoucích společností střední Evropy

V úterý 16.10.2007 vyhlásila mezinárodní auditorská a poradenská společnost Deloitte výsledky prestižní soutěže Technology Fast 50, která sestavuje přehled 50 nejrychleji rostoucích a nejdynamičtějších společností střední Evropy.

 

undefined

Pojišťovací makléři INSIA navázali na svůj úspěch z minulého roku a dále zvýšili dynamiku svého růstu na 271%. V letošním ročníku prestižní soutěže se INSIA umístila na 32. místě, a to jako jedna z mála českých firem a jako jediná firma podnikající v oblasti pojišťovnictví.
 
 

Ing. Petr Marek, ředitel Insia s.r.o. je s výsledkem velmi spokojen a dodává k němu :
Toto ocenění znovu dokazuje efektivitu vzájemné spolupráce menších a středních pojišťovacích zprostředkovatelů, která je založena na využití jedinečné vlastní internetové technologie YETI.

 

 

Makléři INSIA tak opět posilují svou vedoucí roli integrátora středoevropského trhu a potvrzují své postavení a náskok, který jim přináší právě unikátní systém YETI. Tento rok se díky neustálému vývoji a investicím v řádu několika desítek milionů korun podařilo systém, vyvinutý a udržovaný odborníky ze společnosti Kyberie, natolik zdokonalit že je nyní možné ho využívat dokonce i v běžném mobilním telefonu.

 

undefined

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: insia.com

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články