Konference RISKfest: Jak na pojištění majetku? (2. díl)


			Konference RISKfest: Jak na pojištění majetku? (2. díl)
6.10.2017 Spektrum, Produkty

Názory uznávaných odborníků na firemní pojišťovnictví jsou vždy zajímavou materií, která pomáhá zorientovat se ve složitém světě této unikátní finanční sféry. V květnu tohoto roku se konala konference RISKfest, na níž vystoupili specialisté na pojištění a financování firem. V dnešním díle se podívejme na druhý díl panelové diskuze na téma pojištění majetku.


Mohlo by vás zajímat: Konference RISKfest: Jak na pojištění majetku? (1. díl)


Diskuze byla moderována Robertem Krátkým, ředitelem oddělení péče o klienty ze společnosti Renomia. Jako panelisté se zúčastnili: Michal Šimon, který pracuje jako manažer odboru tvorby produktů neživotního pojištění v České podnikatelské pojišťovně, Tomáš Tragan ­ – ředitel oddělení risk managementu RENOMIA. Svým názorem přispěli i Jiří Bureš – Jednatel společnosti JB Group, člen prezidia AČPM, a Erik Macalík, který působí jako vedoucí organizační složky pojišťovny Chubb. 

V rámci celé akce probíhala také celá řada workshopů. Aktuálně se podíváme na workshop společnosti EUCS - Potenciál právního poradenství pro průmyslové makléře. Přednášejícími byli Jan Ondrášek a Jan Morávek. 


Konference RISKfest: Jaká je profesní role makléře a agenta

Konference RISKfest: Jaká je role makléře a agenta (2. díl)

Konference RISKfest: Jaká je role makléře a agenta (3. díl)


 

Zdroj: RISKfest

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.