Ing. Pavel Pekárek

Pavel  Pekárek

E-mail: _.xk83ahWorvDYUS2fns2W7g8

Funkce: Kouč, trenér, konzultant

Pavel prošel pestrým profesním životem, své praktické zkušenosti šíří mezi studenty, obchodníky i manažery.

Přestože pracoval na Univerzitách (v Pardubicích a McGill Univerzitě Montreálu), vzhlédl se v obchodní činnosti, kterou aktivně vykonával více jak deset let a poté prošel i manažerskými pozicemi, kde využíval své zkušenosti.

Společnost McKinsey si Pavla právě proto vybrala do celorepublikového projektu na rozvoj obchodu a od té doby se aktivně věnuje vzdělávání, hlavně obchodních pozic, včetně koučování týmového i individuálního.

Mezi jeho nejžádanější kurzy patří kurz Princip pojištění a neb nebojte se pojištění, kurz V hlavě máme tři zvířata, Rozdíly v myšlení zaměstnance a podnikatele, Vize, Stratégie, Time-managemet, Przentrační dovednosti, Motivace a ostatní, seznam kurzů v případě zájmu Pavel zašle na požádání.

Přestože vytváří i e-kurzy je Pavel zastánce vzdělávání face to face a po kurzech se rád účastní podpory absolventů přímo v jejich praxi, zde vidí Pavel největší přínos. Být s obchodníky u jejich klientů, být s manažery u jejich podřízených a budovat tak skvělé obchodní i pracovní vztahy.

S lidmi Pavel pracuje v příjemné a přátelské atmosféře. Jeho názor, že „ty nejtěžší věci se musí učit tím nejlehčím možným způsobem“ mu přináší u všech absolventů skvělé hodnocení.

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte přímo Pavla.

LinkedIn profil