Zlatá Koruna: Úspěch Kooperativy mezi pojišťovnami trvá

V letošním šestnáctém ročníku ankety Zlatá koruna byla Kooperativa opět nejúspěšnější pojišťovnou, když získala celkem 4 medailová umístění. TREND tradičně zvítězil v kategorii Pojištění pro podnikatele a je stále nejúspěšnějším finančním produktem této soutěže. Třetí příčku ve stejné kategorii získal START PLUS.  Kategorii Neživotní pojištění ovládlo pojištění vozidel NA MÍRU a v kategorii Životní pojištění získalo bronzovou korunu životní pojištění NA PŘÁNÍ.

„Všech těchto ocenění si moc vážím a patří především celému týmu Kooperativy. 15letá historie této prestižní soutěže nám přinesla celkem 66 zlatých, stříbrných a bronzových korun. Jedna důležitá věc z toho vyplývá…a to je dlouhodobost toho, jak pozitivně naše produkty hodnotí odborná veřejnost. A zvláště v pojištění, kde se na nás klienti spoléhají desítky a desítky let a věří, že stále budeme silní a úspěšní, je dlouhodobá kvalita zcela zásadní,“ ocenil výsledky generální ředitel Kooperativy Martin Diviš.


Mohlo by vás zajímat: Video: Digitalizace jako téma konference Insurance Europe


Soutěž Zlatá koruna již 16 let oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 191 produktů od 74 finančních společností. Nejlepší produkty v 16 kategoriích vybírá Finanční akademie složená z 365 finančních odborníků.

Zdroj: Kooperativa, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články