Vladimíra Ondráková je novou předsedkyní představenstva HVP


			Vladimíra Ondráková je novou předsedkyní představenstva HVP

Novou předsedkyní představenstva Hasičské vzájemné pojišťovny je od února letošního roku Ing. Vladimíra Ondráková. Tuto novou funkci bude vykonávat společně s dosavadní pozicí obchodní ředitelky HVP, a.s.

Vladimíra Ondráková pracuje pro Hasičskou vzájemnou pojišťovnu více než 17 let. Během svého působení zde získala bohaté zkušenosti především na obchodních pozicích spolu s odbornými znalostmi z oblasti  pojistné analytiky a produktového managementu.

V Hasičské vzájemné pojišťovně začínala jako vedoucí oddělení pojištění občanů, poté pokračovala na pozicích odborný analytik specialista a ředitelka neživotního pojišťení. Od roku 2006 byla jmenována ředitelkou pobočky Praha, a od roku 2011 působí jako obchodní ředitelka pojišťovny.

„Pro rok 2014 jsme si v HVP stanovili za cíl navázat na vynikající výsledky z minulého roku, kdy se nám podařilo dosáhnout navýšení meziročního růstu o 10%. Chtěli bychom dosáhnout stejného výsledku a pokud možno ho překonat.“ říká Vladimíra Ondráková a dodává:

„Chceme aby naše produkty pružně reagovaly na požadavky pojistného trhu, a proto budeme dále rozvíjet a zdokonalovat náš systém pravidelného monitoringu trhu. Je velmi důležité, abychom byly schopni rozpoznat změny a včas inovovat naše pojistné produkty. Konkrétně bychom se rádi soustředili na občanské pojištění  a autopojištění tak,  aby jako produkt zůstalo i nadále plně konkurence schopné.

Velkou péči chceme věnovat také našemu stabilnímu a početnému pojistnému  kmenu v oblasti pojištění staveb, domácností a odpovědnosti obyvatel venkova, našim tradičním klientům.“

Hasičská vzájemná pojišťovna

Zdroj: HVP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články